FAQ
Q. Kolik takové předplatné stojí?
V. ČR jsou ceny následující: Za první svazek zaplatíte 69 Kč, za druhý 149 Kč a za třetí a každý další 229 Kč. Pokud máte zájem o předplatné, můžete se k jeho odběru přihlásit na naší speciální webové stránce.
Q. Kdy vychází první číslo?
V. První číslo bude v prodeji 03.01.2018.
Q. Kdy vychází nové číslo?
V. Další svazky budou v prodeji každou druhou středu.
Q. Kolik má vyjít čísel časopisu?
V. Celkem je v plánu 70 čísel.
Q. Pomoc! Sháním číslo v obchodech a nemůžu ho najít!
V. Můžete požádat ve své trafice, aby pro vás zařídili pravidelný odběr, takže si pak můžete vyzvedávat nová čísla u nich. Pokud sháníte starší čísla, můžete je také požádat, aby vám je objednali nebo kontaktujte náš tým zákaznické podpory. Nezapomeňte! Pokud si objednáte předplatné přímo, svazky kompletu vám přijdou zdarma až domů a vy navíc dostanete 4 skvělých bezplatných dárků! Pro více informací si přečtěte stránku ohledně předplatného.
Q. Nemůžu se dovolat na číslo, které je tady uvedené.
V. Máme několik linek s operátory připravenými pomoci, ale v době špičky mohou být čísla obsazená, takže to zkuste znovu. Jinak můžete samozřejmě kontaktovat náš tým zákaznické podpory pomocí e-mailu. Stačí napsat na adresu: send@send.cz
Q. Jak seženu starší čísla?
V. Starší čísla si můžete objednat na zákaznické lince 225 985 225 nebo pomocí e-mailu send@send.cz. Mějte prosím na paměti, že může trvat až 21 dnů, než vám starší čísla dojdou.
Q. Pomoc! Některé webové stránky na vaší adrese nefungují!
V. Je možné, že jde jen o dočasný problém. Nejdřív zkuste prosím stránku obnovit, aby se znovu načetla. Pokud máte potíže s dokončením objednávky, když se snažíte přihlásit k předplatnému na naší stránce, napište nám prosím e-mail na: send@send.cz
Otázky ohledně předplatného:
Q. Dají se dárky zdarma získat, i když si Legendární Kolekce Figurek Marvel nepředplatím?
V. Tyto dárky jsou určené pouze pro předplatitele. Pokud si chcete komiksy předplatit, můžete to udělat na naší webové stránce.
Q. Nedorazily mi všechny objednané číslo, můžete mi pomoci?
V. Náš tým zákaznické podpory to pro vás vyřeší. Pokud týmu budete posílat e-mail, do předmětu prosím napište vaše jméno, a že se jedná o problém s předplatným.
Q. Přišlo mi špatné číslo/čísla.
V. Všechna špatná čísla samozřejmě nahradíme správnými díly. Pošlete nám prosím vaše špatná čísla na adresu SEND Předplatné, spol. s r.o. LEGENDÁRNÍ KOLEKCE FIGUREK MARVEL Ve Žlíbku 1800/77, Hala A3 193 00 Praha 9, společně s papírem, na němž bude vaše jméno, adresa, číslo předplatitele a seznam svazků, které jste měli správně obdržet. Je také možné kontaktovat naši zákaznickou podporu na čísle 225 985 295 nebo pomocí e-mailu send@send.cz. Do předmětu prosím napište vaše jméno, a že se jedná o problém s předplatným.
Q. Jak mohu zrušit své předplatné?
V. Předplatné můžete zrušit kdykoliv, počítejte však 28denní výpovědní lhůtou. Kontaktujte prosím náš tým zákaznické podpory na čísle 225 985 295 nebo pomocí e-mailu send@send.cz. Pokud budete posílat e-mail, do předmětu prosím napište vaše jméno, a že se jedná o problém s předplatným.